SKU: ALL56275
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
4 in stock
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.05 × 5.45 × 1.2 in |
| Quantity | Each |
| Material | Steel |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL56275 |
Ball Joint Stud – Steel – Natural – Allstar Weld-In Adjustable Lower Ball Joints – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
10466
Kit
Yes
Yes
Bolt On
8670
Each
Pro Billet Dual Sync EFI
Sync Signal
Electronic
Ultra
Kit
Aluminum
Natural
Strut-Plus
Twintube
Gas
Front
101
Aluminum
Black
Anodized
Each
Rubber
Black
2.75 in