SKU: ALL19405
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
20 in stock
| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5.5 × 2.3 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL19405 |
ALL99428 Replacement Adjuster Rod
Electronic
Magnetic
Vacuum
Socket
Black
Kit
Yes
Screw
Push-In
Single
Steel
Black
Paint
Set of 4
Spark Plug Guard Brackets
Headset
Plastic
Red
Powder Coat
Each
Each
Aluminum
Anodized
Straight
Yes
Aluminum
Natural
Natural
Bump Stop
2.4 in
1.94 in