SKU: ALL30120
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
36 in stock
| Weight | 0.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.95 × 4 × 1.1 in |
| Style | Bracket |
| Width | 2 in |
| Material | Steel |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Thickness | 0.085 in |
| Mounting Style | Bolt-On |
| Bottom / Upper | Upper |
| Mounting Bolt Quantity | 2.0 |
| Mounting Hole Diameter | 3/16 in |
| Channel Width | 2.5 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL30120 |
Fits up to a 2-1/2 thick core 3/16 thick. 2 wide
Ignitor II
Kit
Magnetic
12V
Negative
Each
Steel
Natural
Natural
Yes
Set of 6
Yes
HeaderTabsandTethers2
Quantity
Warning Light
Plastic
Black
Each
2.482 in