SKU: ALL52120
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
7 in stock
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.05 × 4 × 1 in |
| Material | Steel |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Variant Group | Steering Column Brackets1 |
| Variant Column | Drop,Quantity |
| Column / Shaft | Column |
| Upper / Lower | Upper |
| Mounting Style | Weld On |
| Drop | 2-1/2 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL52120 |
Steering Column Bracket – Weld-On – 2-1/2 in Long – Steel – Natural – Each
Each
Lightning-Bolt
Mini
12V
100 Amp
16169NOS
PGP1
Competition
Seat
Yes
Bolt-On
1/8 in
Each
Yes
ThrottleBrackets42
Color,Finish
Stainless
Steel
Black
Powder Coat
Pair
Bolt-On
TIP3986
Steel
Black
Paint
Aluminum
Natural
Natural
Pair
1.063 in