SKU: ALL52120
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
7 in stock
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.05 × 4 × 1 in |
| Material | Steel |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Variant Group | Steering Column Brackets1 |
| Variant Column | Drop,Quantity |
| Column / Shaft | Column |
| Upper / Lower | Upper |
| Mounting Style | Weld On |
| Drop | 2-1/2 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL52120 |
Steering Column Bracket – Weld-On – 2-1/2 in Long – Steel – Natural – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
SG-1004
Gas-a-Just
Monotube
Gas
Bushed Eyelet
Bushed Eyelet
Each
Spanner Wrench
Coil-Over
Flat
8.63 in
Ignitor
Magnetic
12V
Negative
Vacuum / Mechanical
Steel
Cadmium
Plated
Each
Slide-In
Boost Retard Module
Aluminum
Red
Powder Coat
Yes
8.818 in