SKU: ALL12073
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
17 in stock
| Weight | 0.037 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 0.75 in |
| Color | Silver |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Variant Group | Tire and Window Markers4 |
| Variant Column | Color |
| Style | Marker |
| Applicator Point Style | Fine |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL12073 |
Marker – Fine Point – Silver
Plastic
Red
Natural
Kit
Internal Coil
Weatherproof
Rubber
Black
Natural
Each
Warning Light
Plastic
Black
Each
Performance
3.789 in
96.25 mm
Standard
Yes
Steel
Aluminized
Pair
Yes
Original Ventvisor
Stick-On
Stick-On
Out of Channel
Kit
Lo-Boy
Puller
12V