SKU: ALL14101-48
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
2 in stock
| Weight | 12.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.75 × 23.6 × 21.1 in |
| Material | Foam |
| Color | Red |
| Quantity | Set of 48 |
| Variant | Yes |
| Length Inches | 36 in |
| Shape | Offset |
| Variant Group | RollBarPadding1 |
| Variant Column | Color,Quantity |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL14101-48 |
Roll Bar Padding – 36 in Long – Foam – Red – Set of 48
Each
Steel
Yes
Aluminum
Black
Anodized
Each
Yes
Aluminum
Anodized
Kit
Weld On
Steel
Pair
Bolt On
Weld On
YA0911
Patriot Series
Bolt
8740
Chromoly
Black
Oxide
Kit
TorqueMaster Series
Stud
HSLA
Chromoly
Pointer
6.5 in
Rubber
2.75 in
Oil Filter Adapter
Gasoline
0.0480 in