SKU: ALL56275
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
4 in stock
| Weight | 0.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.05 × 5.45 × 1.2 in |
| Quantity | Each |
| Material | Steel |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL56275 |
Ball Joint Stud – Steel – Natural – Allstar Weld-In Adjustable Lower Ball Joints – Each
| Destination | Est. Time | Cost |
|---|---|---|
| Australia (Sydney) | 5-7 business days |
Set of 10
Steel
Black
Oxide
1/2-20 in
Yes
Full
Truck Pulling
1.75 in
3.5 in
Yes
Fiberglass
White
Gelcoat
Each
Epoxy Paint
Epoxy
Gloss
Black
Each
Vise Grip
Titanium
1800 Degrees
2500 Degrees
2.0
2 in
Front Counter Gear
5.250 in
1.250 in
0.750 in
Chromoly
Oxide
Set of 10
0.562 in