SKU: ALL56271
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
5 in stock
| Weight | 0.875 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.05 × 5.5 × 1.15 in |
| Quantity | Each |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Finish | Oxide |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL56271 |
Ball Joint Stud – Steel – Black Oxide – Allstar Screw-In Adjustable Lower Ball Joints – Each
Yes
Epoxy Paint
Epoxy
Gloss
Each
Vise Grip
Chromoly
Oxide
Set of 10
0.562 in