SKU: RCVEL16R-CC
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
23 in stock
| Weight | 0.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.85 × 2.65 × 0.8 in |
| Type | |
| Manufacturer Part Number | RCVEL16R-CC |
USB Charging Cable – USB to Audio Jack – RACEceiver Element – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
Youth Large
3.2A/5
Fire Retardant Fabric
Black
Each
HVC II
Remote
U-Core
0.016 ohm
30 ohm