SKU: ALL99250
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
4 in stock
| Weight | 0.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 1.95 × 0.15 in |
| Material | Steel |
| Color | Zinc |
| Finish | Oxide |
| Quantity | Kit |
| Outside Diameter | 1-1/8 in |
| Style | Needle Bearing |
| Inside Diameter | 3/4 in |
| Washers Included | Yes |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL99250 |
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
YA0906
Patriot Series
Bolt
8740
Chromoly
Black
Oxide
Kit
Kit
Red Series
Yes
Roller
Double
Strut-Plus
Twintube
Gas
Yes
Steel
Strut-Plus
Twintube
Gas
Front
Each
Steel
Cadmium
Plated
6
Each
Temp Gauges3
Single / Double Probe,Thermocouple Mount
EGT Plus
Roller
Double
0.005 in
66.0
Natural
Natural
0.250 in