SKU: ALL52115
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
6 in stock
| Weight | 0.265 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.05 × 5.55 × 1 in |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Finish | Anodized |
| Quantity | Each |
| Intended Mount | Steering box |
| Driver / Passenger Side | Driver |
| Bolt-On / Clamp-On / Weld-On | Bolt On |
| Adjustable | Yes |
| Shut Off Mount | Yes |
| Shut Off Style | Waterman |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL52115 |
Street/Strip
Each
Magnetic
Vacuum
Male
Aluminum
Natural
Natural
Pair
Tool Box Chock
Pair
Polyurethane
Black
Rear
Set of 4
Steel
Black
Oxide
5.015 in
Each
Block
Flexible
Braided Stainless
Yes
Roller
Black MAX
Twintube
Hydraulic
18.32 in
29.83 in
Nose Wing
Belly
Flat Channeled
Straight
11.5 in
Outside Mount Ventvisor
Yes
Stick-On
Stick-On
Out of Channel
1.625 in
2 in/ft
4.07 in
Plus 0.5 in