SKU: ALL52115
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
6 in stock
| Weight | 0.265 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.05 × 5.55 × 1 in |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Finish | Anodized |
| Quantity | Each |
| Intended Mount | Steering box |
| Driver / Passenger Side | Driver |
| Bolt-On / Clamp-On / Weld-On | Bolt On |
| Adjustable | Yes |
| Shut Off Mount | Yes |
| Shut Off Style | Waterman |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL52115 |
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
23755
Each
0.563 in
11.375 in
Chromoly
Black
Each
Yes
EngineOilDipsticks7
Tube Color,Fitting Color
Block
Black MAX
Twintube
Hydraulic
17.42 in
30.46 in
Mud Guards
Yes
Rear
Textured
Cast Iron
Natural
Natural
Mechanical Flat Tappet
Round
Upper / Lower
Front, Rear
0.375 in
1.150 in
Gasoline
0.0600 in