FOR QTY OF 3 USE ALL14100-3. FOR QTY OF 48 USE ALL14100-48
SKU: ALL14100
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
100 in stock
| Weight | 0.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 3.25 × 3.25 in |
| Material | Foam |
| Color | Black |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Length Inches | 36 in |
| Shape | Offset |
| Variant Group | RollBarPadding1 |
| Variant Column | Color,Quantity |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL14100 |
Roll Bar Padding – 36 in Long – Foam – Black – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
Kit
Steel
Natural
Natural
Yes
2-1/2 in
1 in
Each
Clamp-On, Weld-On
Steel
Each
Yes
Roll Bar Clamps3
Tube Diameter
Aluminum
Aluminum
3/8 in
Kit
Bolt On
LP 560 Series
Pod
Driving
LED
Surface
Spark Plug Wire Retainer
Plastic
Red
Full Gasket Set
2.0
Distributor
Eyelets
3 Wire Ignition Harness
18 in
Hydro 7000
White
Paint
1.290 in