FOR QTY OF 3 USE ALL14100-3. FOR QTY OF 48 USE ALL14100-48
SKU: ALL14100
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
100 in stock
| Weight | 0.32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 3.25 × 3.25 in |
| Material | Foam |
| Color | Black |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Length Inches | 36 in |
| Shape | Offset |
| Variant Group | RollBarPadding1 |
| Variant Column | Color,Quantity |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL14100 |
Roll Bar Padding – 36 in Long – Foam – Black – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
Kit
Yes
Yes
Bolt On
Aluminum
Natural
Anodized
Each
Kit
Bolt On
Each
Roll Bar Clamps3
Tube Diameter
Aluminum
Black
Anodized
Roll Bar Clamps3
Tube Diameter
Pro-Billet
Magnetic
Vacuum
Male
Red
Steel
Bronze
Natural
Rotary
101
Hydro H7000 Series
Twintube
Hydraulic
15.94 in
27.07 in
Rubber
Black
Standard Flex
Braided
3 in
3 in
6 in