SKU: ALL56126-30
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
1 in stock
| Weight | 38.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7.8 × 6.5 in |
| Mounting Style | Weld-On |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Finish | Paint |
| Quantity | Set of 30 |
| Variant | Yes |
| Variant Group | Axle Spring Perches1 |
| Variant Column | Quantity |
| Intended Axle Housing Diameter | 3 in |
| Width | 2-1/2 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL56126-30 |
Axle Spring Perch – Weld-On – Steel – Black Paint – 3 in OD Axle Housing – Set of 30
Also available in a 10 pack, Please use ALL56126-10.
Electronic
Magnetic
Vacuum
Socket
Black
Polyurethane
Red
Natural
Kit
Steel
Spark Plug Wire Retainer
Plastic
Red
Natural
Each
3683
Set of 4
Steel
Cylinder Head
Each
Yes
Bolt In
Upper
Yes
Ultra Deluxe
30 PSI
1 PSI