SKU: ALL81208
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
100 in stock
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 0.75 in |
| Color | Black |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Material | Plastic |
| Pin Quantity | 4.0 |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL81208 |
Ignition Control Module – High Performance – GM HEI 4 Pin – Allstar HEI Distributors – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
Plastic
Red
Natural
Kit
Internal Coil
Each
Block Mount
Yes
12V