SKU: ALL81208
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
100 in stock
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 0.75 in |
| Color | Black |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Material | Plastic |
| Pin Quantity | 4.0 |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL81208 |
Ignition Control Module – High Performance – GM HEI 4 Pin – Allstar HEI Distributors – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
12813
Each
Block Mount
Yes
12V
75 Amp
HEI
External Coil
Vented
Clamp Down
Yes
Each
ThrottleBrackets42
Color,Finish
Stainless
Premium Sport
2
Rear
Stainless
Rubber
Black
Plastic
Dark Smoke
Natural
Pair
Cap
Ford V8
Black / Silver
Classic / Challenger
Steel
10.0
20A
21.0
34A