SKU: ALL81208
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
100 in stock
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 0.75 in |
| Color | Black |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Material | Plastic |
| Pin Quantity | 4.0 |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL81208 |
Ignition Control Module – High Performance – GM HEI 4 Pin – Allstar HEI Distributors – Each
Each
Block Mount
Yes
12V
75 Amp
Yes
Aluminum
Natural
Anodized
Each
HEI
External Coil
Vented
Clamp Down
ThrottleBrackets42
Color,Finish
Stainless
ShifterKnobs7
Color,Finish
Aluminum
Steel
Black
Oxide
Set of 4
1.2 in