SKU: ALL81208
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
100 in stock
| Weight | 0.11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 4 × 0.75 in |
| Color | Black |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Material | Plastic |
| Pin Quantity | 4.0 |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL81208 |
Ignition Control Module – High Performance – GM HEI 4 Pin – Allstar HEI Distributors – Each
Each
Plastic
Purple
Natural
No-Mess
Each
Block Mount
Yes
12V
75 Amp
Aluminum
Black
Anodized
Pointer
Proma Star Single Adjustable
Yes
Shocks71
Extended Length,Compressed Length
Kit
1.1 in
0.006 in
Blaster 3
IgnitionCoilWires2
Wire Color
Jug
Square
9.5 in
9.5 in
21.75 in