SKU: ALL55126
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
9 in stock
| Weight | 0.385 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.05 × 4.1 × 1.1 in |
| Material | Titanium |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Length | 13 in |
| Style | Nose Wing |
| Mounting Location | Front |
| Tube Shape | Round |
| Straight / Bent | Straight |
| Clamp On | Yes |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL55126 |
Wing Post – Front – Straight – 13 in Long – 1 in OD – Titanium – Natural – Sprint Car – Each
Street/Strip
Each
Magnetic
Vacuum
Male
Bolt In
Upper
Yes
Yes
Steel
Premium
10.0
Pair
Polyurethane
Black
Natural
Rear
Trigger 4 Plus
Each
Plastic
Black
Natural
Set of 4
Steel
Oxide
5.015 in
Oxide
Set of 4
1.2 in
Nose Wing
Belly
Flat Channeled
Straight
11.5 in
Gasoline
0.1260 in