SKU: ALL46400-36-25
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
1 in stock
| Weight | 6.83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.65 × 12.4 × 4.8 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL46400-36-25 |
Brake Hose – 36 in Long – 4 AN Hose – 4 AN Straight Female to 4 AN Straight Female – Braided Stainless – PTFE Lined – Set of 25