SKU: ALL46400-32-5
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
2 in stock
| Weight | 1.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.3 × 5.95 × 1.2 in |
| Length | 32 in |
| Hose Size | 4 AN |
| Hose End 1 Angle | Straight |
| Hose End 1 Size | 4 AN |
| Hose End 2 Angle | Straight |
| Hose End 2 Size | 4 AN |
| Ptfe Lined | Yes |
| Quantity | Set of 5 |
| Variant | Yes |
| Variant Group | AN Hose Assembly17 |
| Variant Column | Length,Quantity |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL46400-32-5 |
Brake Hose – 32 in Long – 4 AN Hose – 4 AN Straight Female to 4 AN Straight Female – Braided Stainless – PTFE Lined – Set of 5