SKU: ALL46400-28
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
31 in stock
| Weight | 0.22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6.05 × 4.65 × 1.45 in |
| Length | 28 in |
| Hose Size | 4 AN |
| Hose End 1 Angle | Straight |
| Hose End 1 Size | 4 AN |
| Hose End 2 Angle | Straight |
| Hose End 2 Size | 4 AN |
| Ptfe Lined | Yes |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Variant Group | AN Hose Assembly17 |
| Variant Column | Length,Quantity |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL46400-28 |
Brake Hose – 28 in Long – 4 AN Hose – 4 AN Straight Female to 4 AN Straight Female – Braided Stainless – PTFE Lined – Each