SKU: MPD84001
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
5 in stock
| Weight | 0.115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.15 × 3.35 × 1 in |
| Quantity | Each |
| Brackets Included | Yes |
| Bracket Material | Steel |
| Bracket Color | Natural |
| Bracket Finish | Natural |
| Type | |
| Manufacturer Part Number | MPD84001 |
Shifter Installation Kit – Weld-On Bracket – Steel – Natural – MPD Positive Camlock Shifter – Kit
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
Kit
Steel
Natural
Natural
Pinion Gear Kit
Black
Oxide
Each
Yes
Steel
Plastic
Black
Washable
Red
Rubber
Kit
1/8 in
Yellow
1-1/4 in
Each
Gasoline
0.0400 in