SKU: ALL52120
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
7 in stock
| Weight | 0.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.05 × 4 × 1 in |
| Material | Steel |
| Color | Natural |
| Finish | Natural |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Variant Group | Steering Column Brackets1 |
| Variant Column | Drop,Quantity |
| Column / Shaft | Column |
| Upper / Lower | Upper |
| Mounting Style | Weld On |
| Drop | 2-1/2 in |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL52120 |
Steering Column Bracket – Weld-On – 2-1/2 in Long – Steel – Natural – Each
Each
Lightning-Bolt
Mini
12V
100 Amp
Silicone
Gray
Natural
Set of 9
Distributor / Coil
Aluminum
Natural
Anodized
Each
Yes
Black MAX
Twintube
Hydraulic
17.32 in
29.83 in
Aluminum
Black
Anodized
Yes
FloorLiner
2 Piece
Hourglass
Upper / Lower
Front, Rear
0.625 in
1.310 in
Set of 3
FuelUtilityJugs2
Color,Quantity
2 Piece
2.100 in
Internal
Kit
Protect-A-Boot
6 in