SKU: ALL12073
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
17 in stock
| Weight | 0.037 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 0.75 in |
| Color | Silver |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Variant Group | Tire and Window Markers4 |
| Variant Column | Color |
| Style | Marker |
| Applicator Point Style | Fine |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL12073 |
Marker – Fine Point – Silver
67025C
Kit
Ignitor
Magnetic
12V
Positive
Engine Bag
32 in
Polyester
Black
Each
Polyurethane
Black
Natural
Kit
Yes
HP Jets
0.034 in
34.0
Flare
Brass
Performance
3.897 in
99.00 mm
Standard
Yes
Strut-Plus
Twintube
Gas
Steel
Natural
Each
Steel
Universal
Set of 5
Titanium
1.250 in