SKU: RCVEL16R-CC
🇺🇸 Express Shipping From USA
⏱️ Estimated Shipping: 1-3 days
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
23 in stock
| Weight | 0.09 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.85 × 2.65 × 0.8 in |
| Type | |
| Manufacturer Part Number | RCVEL16R-CC |
USB Charging Cable – USB to Audio Jack – RACEceiver Element – Each
EQ-RLR302KIT
Each
Bolt In
Upper
Yes
Yes
Each
Press In
Lower
1 Minute Epoxy
Syringe
0.84 oz
Multi-Purpose
Aluminum
Black
Anodized
Pointer
Kit
Performance Ratio
1 Groove
6.25 in
Outside Mount Ventvisor
Stick-On
Stick-On
Out of Channel
1.437 in
1.6 in/ft
3.16 in
9/16-18 in
Steel
1.437 in
2 in/ft
3.41 in