SKU: ALL54260
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
6 in stock
| Weight | 0.12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.05 × 4 × 1.5 in |
| Quantity | Each |
| Variant | Yes |
| Material | Aluminum |
| Color | Natural |
| Finish | Anodized |
| Mounting Location | Throttle Bracket |
| Mounting Style | Bolt on |
| Cable End Style | GM Cable |
| Variant Group | ThrottleBrackets27 |
| Variant Column | Color |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL54260 |
Throttle Bracket End – Aluminum – Clear Anodized – GM Cable – Allstar Throttle Cable Brackets – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
SG-1004
Each
Brass
Natural
Natural
1/2 in NPT
Each
Aluminum
Universal
Kit
Yes
Black MAX
Twintube
Hydraulic
14.52 in
24.3 in
Rubber
Black
Kit
2.625 in
Cargo/Truck Liner
Yes
Second Row
1.437 in
2.04 in/ft
4.26 in
Plus 0.9 in