SKU: ALL30179
🌍 Fast International Shipping Support
🏅 Not Ready For Shipping In 72 Hours, 100% Refund
In stock
23 in stock
| Weight | 0.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.55 × 3.45 × 0.85 in |
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Finish | Anodized |
| Quantity | Each |
| Style | Straight |
| Fitting A Size End 1 | 4 AN |
| Fitting A Thread Type End 1 | Male |
| Fitting A End 2 Overflow Nozzle | Yes |
| Jam Nut Included | Yes |
| Condition | |
| Manufacturer Part Number (MPN) | ALL30179 |
Overflow Nozzle – Straight – 4 AN Male – Aluminum – Black Anodized – Each
| Germany (Berlin) | 5-7 business days |
KLC261
Competition
Seat
Yes
Bolt-On
1/8 in
Clear
Each
Yes
HelmetShields22
Manufacturer Color
TechLiner
Plastic
Each
10.0
Steel
Black
Oxide
Set of 16
7
Mechanical Flat Tappet
0.875 in
1.79 in